منوی سایت
ورود به سیستم
ایمیل
رمز عبور
 
ثبت نام
 
تبلیغات

جایزه‌ی استاد داویدیان

تعداد بازدید : 473
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۳/۳۰
جایزه‌ی استاد داویدیان (جایزه‌ی انجمن علمی روان‌پزشکان ایران برای روان‌پزشکان جوان و دستیاران روان‌پزشکی) جایزه‌ای نقدی است.

جایزه‌ی استاد داویدیان (جایزه‌ی انجمن علمی روان‌پزشکان ایران برای روان‌پزشکان جوان و دستیاران روان‌پزشکی) جایزه‌ای نقدی است که از یک سو برای ارتباط میان دستیاران و روان‌پزشکان داخلی با دیگر روان‌پزشکان، و حمایت از ایده‌‌های نو و توانمندی‌های همکاران داخلی و ‌از دیگر سو برای ایجاد امکان برای حضور روان‌پزشکان جوان خارجی در ایران و شرکت در همایش‌های سالیانه و آشنایی با روان‌پزشکی در ایران پرداخت می‌شود.

میزان جایزه و تعداد جوایز در هر دوره با پیشنهاد کمیته‌ی همایش‌ و تأیید هیات مدیره‌ی انجمن علمی روان‌پزشکان ایران تعیین می‌گردد. دور دوم جایزه همانند دور اول داخلی خواهد بود و بخش بین‌‌المللی برگزار نخواهد شد. منتخبین حداکثر پنج نفر خواهند بود که به حداکثر ٣ روان‌پزشک جوان و ٢ دستیار - در صورت کسب امتیازها و معیارهای لازم - جایزه اهدا خواهد شد. مبلغ جایزه برای روان‌پزشکان جوان به ترتیب رتبه اول تا سوم ٢/٥، ٢ و ١/٥ میلیون تومان و برای دستیاران به ترتیب رتبه اول و دوم ٢/٥ و ١/٥ میلیون تومان در نظر گرفته می‌شود.

برای اطلاع بیشتر از جزییات این جایزه، لطفاً به فایل ضمیمه رجوع کنید.

منبع :
ارسال کننده :
فایل های مرتبط
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
متن نظر :
ارسال نظر
نظرات کاربران
میزان اهمیت
ایمیل
توضیحات
ارسال
35°44'11.5"N 51°23'41.2"E