منوی سایت
ورود به سیستم
ایمیل
رمز عبور
 
ثبت نام
 
تبلیغات

برگزاری دومين سری كارگاه های آموزشى گروه بالينت ايران

تعداد بازدید : 377
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۸/۱۵
0.00
دومین سری کارگاه های آموزشی گروه بالینت ایران با همکاری مشترک كميته روان‌درمانی انجمن علمی روانپزشكان ایران و دپارتمان روان‌درمانی بيمارستان روزبه در روزهای ٢٣ و ٢٤ مهر در محل دپارتمان رواندرمانی دانشگاه علوم پزشکی تهران و با پشتیبانی ریاست و مدیریت بیمارستان روزبه برگزار شد.


برگزاری دومين سری كارگاه های آموزشى گروه بالينت ايران

 دومین سری کارگاه های آموزشی گروه بالینت ایران با همکاری مشترک كميته روان‌درمانی انجمن علمی روانپزشكان ایران و دپارتمان روان‌درمانی بيمارستان روزبه در روزهای  ٢٣ و ٢٤ مهر در محل دپارتمان رواندرمانی دانشگاه علوم پزشکی تهران و با پشتیبانی ریاست و مدیریت بیمارستان روزبه برگزار شد.

 این کارگاه نیز مانند کارگاه اول که در اردیبهشت ١٣٩٦ برگزار شد با رهبری دكتر ريموند پيتر براون (روانپزشك و عضو جامعه بالينت بريتانيا) و دكتر مهديه معين (روانپزشك، عضو هیأت علمی گروه روانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران و مدير برنامه فلوشيپ روان‌درمانی بيمارستان روزبه) و شرکت تعدادی از  متخصصین روانپزشکی و سایر رشته ها و نیز اساتید دانشگاه های علوم پزشکی شهر تهران، فلوشیپهای روان درمانی، روان تنی و سایکوسکچوال برگزار شد.

تاکنون دو دوره کارگاه دو روزه گروه بالینت تشکیل شده است و شرکت کنندکان در این کارگاه ها با تشکیل 10 گروه بالینت به صورت عملی فرایند گروه بالینت را تجربه کردند.

 

منبع :
ارسال کننده :
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
متن نظر :
ارسال نظر
نظرات کاربران
میزان اهمیت
ایمیل
توضیحات
ارسال