منوی سایت
ورود به سیستم
ایمیل
رمز عبور
 
ثبت نام
 
تبلیغات

پیامی به شرکت‌کنندگان، سخنرانان و اعضاى هيأت‌رئيسه گرامى همایش سالانه انجمن

تعداد بازدید : 177
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۷/۲۵
0.00
از پنجشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۷ شاهد برگزاری همایش سالیانه انجمن علمی روانپزشکان ایران خواهیم بود.

 

☑️ همکاران و همراهان ارجمند 

با سلام و احترام 

از پنجشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۷ شاهد برگزاری همایش سالیانه انجمن علمی روانپزشکان ایران خواهیم بود. خواهشمند است به نکات زیر توجه فرمایید:

1⃣  شروع همایش ساعت هشت صبح است. جهت احترام به برگزارکنندگان پانل‌ها و سمپوزیوم‌ها و رعایت زمان شروع و خاتمه به موقع جلسه، لطفاً در رأس ساعات مقررشده در سالن‌ها حضور به‌هم رسانید.

2⃣ از مسئولان محترم پانل‌ها و سمپوزیوم‌ها تقاضا می‌شود که در رأس ساعت مقرر جلسه خود را شروع کنند و از قبل با اعضای پانل و سمپوزیوم خود هماهنگی‌های لازم جهت تنظیم وقت را به عمل آورند. همچنین تقاضا می‌شود‌ زمانی در انتهای جلسه برای  پرسش و پاسخ و تعامل با شرکت‌کنندگان در نظر گرفته شود.

3⃣ در تمامی روزهای همایش،  پارکینگ جهت رفاه حال شرکت‌کنندگان رزرو شده است. 

4⃣ لطفاً جهت صرفه‌جویی در وقت و امتناع از تراکم در جلوی میز ثبت‌نام، تا حد امکان این کار از طریق سایت همایش انجام شود. جهت همکارانی که موفق به استفاده از سایت نمی‌شوند، ثبت‌نام تا روز دوم توسط کمیته اجرایی انجام می‌شود.

5⃣ خواهشمند است برگه‌های نظرسنجی توسط شرکت‌کنندگان محترم برای هر پانل و سمپوزیوم پُر شده و به مسئول سالن تحویل داده شوند.

6⃣ جهت ارتقای همایش‌های آینده،‌ از روز دوم همایش به بعد پیشنهادهای دوستان در مورد موضوعاتی که تمایل دارند در همایش‌های بعدی به آنها پرداخته شود در برگه‌هایی که به این منظور در میز ثبت‌نام قرار گرفته است گردآوری می‌شود. 

7⃣ ثبت‌نام کارگاه‌ها‌ از روز اول همایش انجام می‌شود. ظرفیت کارگاه آقای دکتر اربابی سی نفر و ظرفیت کارگاه سه‌روزه‌ی آقای دکتر بینا چهل نفر شرکت‌کننده‌ی اصلی (بیست نفر خانم و بیست نفر آقا) و بیست نفر مشاهده‌کننده است. 

🍁 امید است در این چهار روز در فضایی آرام و دوستانه،‌ شاهد برگزاری همایشی پربار و علمی باشیم. منتظر همراهی یکایک شما دوستان هستیم.

 دکتر کتایون رازجویان
دبیر علمی همایش

منبع :
ارسال کننده :
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
متن نظر :
ارسال نظر
نظرات کاربران
میزان اهمیت
ایمیل
توضیحات
ارسال