منوی سایت
ورود به سیستم
ایمیل
رمز عبور
 
ثبت نام
 
تبلیغات

فراخوان دریافت مقالات، کارگاه و سمپوزیوم برای سی‌‌ و ششمین همایش سالانه‌ی انجمن علمی روان‌پزشکان ایران

تعداد بازدید : 388
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱/۱۸
0.00
فراخوان دریافت مقالات، کارگاه و سمپوزیوم برای سی‌‌ و ششمین همایش سالانه‌ی انجمن علمی روان‌پزشکان ایران

 

 

همکاران ارجمند  

 به استحضار می‏‌رساند سی و ششمین همایش سالیانه‌ی انجمن علمی روان‌پزشکان ایران از بیست و سوم لغایت بیست و ششم مهرماه ۱۳۹۸ به مدت چهار روز در تمامی حوزه‏‌های روان‌پزشکی برگزار خواهد شد.

عنوان «روان‌پزشکی در روزهای بیم و امید» برای همایش امسال در نظر گرفته شده است. در نتیجه مقالات یا سمپوزیوم‌هایی که به آینده‌ی روان‌پزشکی می‌پردازد یا به وضعیت روان‌پزشکی در ایران امروز یا موضوع آسیب‌های اجتماعی اشاره دارد در اولویت بررسی خواهد بود.

همچنین بخشی از همایش امسال به ارائه مقاله‏‌های پژوهشی اختصاص یافته است، در نتیجه خواهشمند است در صورت تمایل به ارسال مقاله‏‌های مرتبط با حوزه‏‌های متنوع روان‌پزشکی یا اولویت‌های مورد اشاره، چکیده مقاله‌ی خود را به دو زبان فارسی و انگلیسی تا حداکثر دوازدهم خرداد ۱۳۹۸ از طریق تارنمای همایش که نشانی آن به زودی اعلام می‌شود ارسال نمایید.
در صورت تمایل به برگزاری سمپوزیوم یا کارگاه هم می‌توانید عنوان سمپوزیوم یا کارگاه و موضوعات موردنظر خود را از طریق تارنمای همایش مطرح فرمایید. با توجه به حجم سمپوزیوم‌های درخواستی، آن‌هایی که نتايج پژوهش‌های اصیل اعضا را ارايه می‌كنند، امتياز بيش‌تری کسب خواهند کرد.
امید است با مشارکت فعال خود بر اعتبار هر چه بیش‌تر علمی این همایش بیفزایید.

 

دکتر امیر حسین جلالی ندوشن
دبیر علمی همایش

منبع :
ارسال کننده :
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
متن نظر :
ارسال نظر
نظرات کاربران
میزان اهمیت
ایمیل
توضیحات
ارسال