ورود به سیستم
ایمیل
رمز عبور
 
ثبت نام
 
تبلیغات

اعلام نامزدهای جایزه‌ی دکتر افشین یداللهی

تعداد بازدید : 148
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۵/۲۶
0.00
رای انتخاب نامزدهای نهایی دومین دوره‌ی جایزه‌ی دکتر افشین یداللهی روز دوشنبه ۱۴ امرداد ماه سال ۱۳۹۸، جلسه‌ی هیات گزینش نامزدهای نهایی جایزه در محل انجمن علمی روان‌پزشکان برگزار شد.

برای انتخاب نامزدهای نهایی دومین دوره‌ی جایزه‌ی دکتر افشین یداللهی روز دوشنبه ۱۴ امرداد ماه سال ۱۳۹۸، جلسه‌ی هیات گزینش نامزدهای نهایی جایزه در محل انجمن علمی روان‌پزشکان برگزار شد. هیات داوران این جایزه عبارت بودند از  دکتر مریم رسولیان،  دکتر حسن نمک‌دوست، دکتر فربد فدایی، دکتر سید احمد جلیلی، دکتر مهدی نصر اصفهانی و دکتر حمید یوسفی.  
در ابتدای جلسه اینجانب به عنوان دبیر جایزه، درباره‌ی جایزه توضیحاتی ارایه کرد‌م. براساس این گزارش، فعالیت برای برگزاری دومین دوره‌ی جایزه‌ی دکتر افشین یداللهی از ابتدای سال از طریق کمیته‌ی کاهش انگ و رسانه انجمن علمی روان‌پزشکان آغاز شده و در ابتدا تغییراتی در شیوه نامه‌ی اجرایی جایزه صورت گرفته است.
سپس برای اعلان عمومی و آگاهی افراد و گروه‌های دارای شرایط از طریق سایت انجمن و کانال‌های مجازی تبلیغات پیگیری شد. مدت دریافت اسامی در یک نوبت تا ۱۵تیر ماه امسال تمدید شد. در نهایت نزدیک به ۲۰ نامزد شامل افراد و انجمن‌هایی که فعالیت هنری و ادبی‌شان موجب ارتقای بهداشت روانی و شناسایی مسائل روان‌پزشکی به عموم گردد به کمیته‌ی کاهش انگ و رسانه رسید که تمام موارد در جلسه‌ی روز گذشته خدمت  هیات داوران جایزه
ارائه شد.
حال مفتخر هستیم که به اطلاع همه‌ی علاقه‌مندان و همکاران گرامی برسانیم پنج کاندید نهایی برای انتخاب برگزیده‌ی جایزه‌ی دکتر افشین یداللهی به صورت زیر و با نظر هیات داوران جایزه مورد تایید قرار گرفته‌اند:

🔻انتشارات دانژه؛ علی‌حسین  سازمند
🔻مهدی قراچه داغی
🔻 بهاالدین خرمشاهی
🔻دکتر مصطفی معین
🔻داریوش مهرجویی

در هفته‌های آینده معرفی این نامزدها با فراهم ساختن زمینه‌ی آشنایی همکاران روان پزشک و دستیاران گرامی به نحو شایسته انجام خواهد شد تا سرانجام با رای همکاران و در همایش سالیانه‌ی انجمن روان‌پزشکان در مهرماه سال جاری، فرد برگزیده‌ی این جایزه مشخص گردد.
همچنین ز همکاری و همراهی استادان بزرگوار، اعضای محترم انجمن و سایت و نیز هیات اجرایی همایش سالیانه که تاکنون یاری‌گر کمیته‌ی کاهش انگ و رسانه در برگزاری این جایزه بوده اند سپاس‌گزاری می‌شود.

منبع :
ارسال کننده :
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
متن نظر :
ارسال نظر
نظرات کاربران
میزان اهمیت
ایمیل
توضیحات
ارسال