ورود به سیستم
ایمیل
رمز عبور
 
ثبت نام
 
تبلیغات

برگزاری انتخابات الکترونیک هیأت‌مدیره انجمن علمی روان‌پزشکان ایران

تعداد بازدید : 148
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۵/۲۶
0.00
همان‌گونه که اطلاع دارید بر اساس مصوبه مجمع عمومی فوق‌العاده انجمن علمی روان‌پزشکان ایران مورخ ۱۳۹۷/۱۱/۲۵، انتخابات آتی هیأت‌مدیره انجمن به‌صورت الکترونیک برگزار خواهد شد.

 «اطلاعیه شماره یک»

اعضای محترم انجمن علمی روان‌پزشکان ایران

با سلام و احترام

همان‌گونه که اطلاع دارید بر اساس مصوبه مجمع عمومی فوق‌العاده انجمن علمی روان‌پزشکان ایران مورخ ۱۳۹۷/۱۱/۲۵، انتخابات آتی هیأت‌مدیره انجمن به‌صورت الکترونیک برگزار خواهد شد. در این راستا کمیته برگزاری انتخابات الکترونیک متشکل از جمعی از روان‌پزشکان عضو انجمن که عضو هیأت‌مدیره فعلی نیستند و داوطلب عضویت در هیأت‌مدیره آینده نیز نیستند به دعوت هیأت‌مدیره فعلی مسئولیت برگزاری انتخابات را بر عهده گرفته‌اند. این کمیته به‌تدریج و بر اساس ضوابط موجود مراحل اجرایی انتخابات را از طریق اطلاعیه‌هایی به اطلاع همکاران خواهد رساند. انتظار می‌رود با استفاده از فرصت فراهم‌شده شاهد حضور حداکثری روان‌پزشکان در انتخابات پیش رو باشیم.

زمان برگزاری انتخابات الکترونیک هیأت‌مدیره انجمن علمی روان‌پزشکان ایران در تاریخ پنجشنبه 23/8/1398 تعیین شده است. اعضای محترم انجمن می‌توانند پس از پرداخت حق‌عضویت سال 1398 به مبلغ 150 هزار تومان به شماره‌حساب انجمن مراحل ثبت‌نام خود را به شرح زیر به انجام رسانند:

1. پس از ورود به سامانه انجمن‌های علمی گروه پزشکی به آدرس http://www.ima-net.ir گزینه «ثبت‌نام عضو جدید در سامانه» را انتخاب کنید.

2.  پس از ثبت‌نام با استفاده از ورود کد ملی با ارقام انگلیسی به عنوان نام کاربری، رمز عبور خود را دریافت نمایید.

3. در قسمت ویرایش مشخصات افراد، اطلاعات شخصی خود را به‌صورت کامل وارد کرده و در انتها کلید ثبت اطلاعات را بزنید.

4. آنگاه از بین انجمن‌هایی که شما امکان عضویت در آنها را دارید «انجمن علمی روان‌پزشکان ایران» را انتخاب کنید. توضیح اینکه شما در صورت تمایل می‌توانید چند انجمن را جهت عضویت انتخاب کنید؛ به‌عنوان نمونه یک نفر می‌تواند هم‌زمان عضویت در انجمن علمی روان‌پزشکان ایران و انجمن روان‌پزشکی کودک و نوجوان را انتخاب نماید.

💥 شماره‌حساب بانک پاسارگاد، شعبه برج تهران 409.8100.490642.1

💥 شماره شبای بانک پاسارگاد، شعبه برج تهران 970570040911000490642001 IR

💥 شماره کارت بانک پاسارگاد، شعبه برج تهران 5022-2970-0000-1425

🔘 توجه: پس از این مرحله، عضویت در انجمن باید توسط دبیرخانه انجمن بررسی شود و در صورت پرداخت حق‌عضویت به تأیید نهایی برسد.

مسئول کمیته برگزاری انتخابات، دکتر ربابه مزینانی 

منبع :
ارسال کننده :
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
متن نظر :
ارسال نظر
نظرات کاربران
میزان اهمیت
ایمیل
توضیحات
ارسال