منوی سایت
ورود به سیستم
ایمیل
رمز عبور
 
ثبت نام
 
تبلیغات

دیدار اعضای هیأت‌مدیره انجمن با مدیرکل بیمه سلامت استان تهران

تعداد بازدید : 141
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۹/۲۸
0.00
در تاریخ ۱۳۹۸/۸/۲۱ جلسه‌ای با حضور دو تن از اعضای هیأت‌مدیره انجمن علمی روان‌پزشکان ایران و دکتر سیدمحمد حسینی مدیرکل بیمه سلامت استان تهران برگزار شد.

در تاریخ ۱۳۹۸/۸/۲۱ جلسه‌ای با حضور دو تن از اعضای هیأت‌مدیره انجمن علمی روان‌پزشکان ایران و دکتر سیدمحمد حسینی مدیرکل بیمه سلامت استان تهران برگزار شد. در این جلسه رئیس هیأت‌مدیره انجمن آلزایمر ایران، معاون فنی اداره کل بیمه سلامت استان تهران، رئیس بخش پایش و نظارت اداره کل بیمه سلامت استان تهران و مدیر بیمارستان روان‌پزشکی روزبه حضور داشتند.

در این جلسه مسئولان سازمان بیمه سلامت دغدغه‌ها و پرسش‌های خود را مطرح کردند و نمایندگان انجمن علمی روان‌پزشکان ایران نیز ضمن شرح موضوعات پیگیری‌شده در دیدارهای پیشین با مدیرعامل اداره بیمه سلامت ایران و رئیس دبیرخانه شورای عالی بیمه سلامت کشور و نامه‌نگاری‌های مرتبط، به توضیح تفصیلی مشکلات موجود و ارائه راهکار پرداختند.

 کاهش توان مالی بیمه نسبت به سال گذشته و از سوی دیگر، تعریف موارد حاد و مزمن اختلالات روان‌پزشکی، تعریف دقیق مصاحبه روان‌پزشکی و تعیین معیارهای روان‌درمانی، از جمله دغدغه‌های مطرح‌شده توسط مسئولان اداره بیمه سلامت بود و کاستی‌های اجرای کتاب ارزش نسبی خدمات، یافتن راه‌حلی برای پوشش بیمه جهت همه خدماتی که در یک روز ارائه می‌شود، مشکلات بیمارستان‌ها و بخش‌های روان‌پزشکی و نیز مداخلات سرپایی در بخش‌های دولتی و خصوصی و نیاز به پوشش خدمات جامعه‌نگر، برخی از مواردی بود که از سوی نمایندگان انجمن مطرح شد و مقرر شد در تعامل مستمر با اداره بیمه، رفع ابهامات موجود تسریع شود.

منبع :
ارسال کننده :
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
متن نظر :
ارسال نظر
نظرات کاربران
میزان اهمیت
ایمیل
توضیحات
ارسال