منوی سایت
ورود به سیستم
ایمیل
رمز عبور
 
ثبت نام
 
تبلیغات

برگزارى مجموعه وبینارهای انجمن بین‌المللی طب اعتیاد (ISAM) در خصوص ملاحظات ویروس جدید کرونا و اعتياد

تعداد بازدید : 70
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱/۸
0.00
به دنبال همه‌گیری ویروس کرونا و مخاطرات احتمالی برای ذی‌نفعان مختلف حیطه اعتیاد از جمله ارائه‌دهندگان خدمات کاهش آسیب، درمانگران اعتیاد و کسانی که مصرف مواد داشته یا دارند، و با در نظر گرفتن کمبود منابع و تجربه‌های مدون در این زمینه، انجمن بین‌المللی طب_اعتیاد (ISAM) مجموعه وبینارهایی را در این خصوص با شرکت سخنرانانی از کشورها و مجامع علمی مختلف دنیا در حیطه‌هاى مرتبط برگزار می‌کند.

برگزارى مجموعه وبینارهای انجمن بین‌المللی طب اعتیاد (ISAM) در خصوص ملاحظات ویروس جدید کرونا و اعتياد

 قابل‌توجه درمانگران، محققان و سیاست‌گذاران محترم حیطه‌های مختلف اعتیاد:

به دنبال همه‌گیری ویروس کرونا و مخاطرات احتمالی برای ذی‌نفعان مختلف حیطه اعتیاد از جمله ارائه‌دهندگان خدمات کاهش آسیب، درمانگران اعتیاد  و کسانی که مصرف مواد داشته یا دارند، و با در نظر گرفتن کمبود منابع و تجربه‌های مدون در این زمینه، انجمن بین‌المللی طب_اعتیاد (ISAM) مجموعه وبینارهایی را در این خصوص با شرکت سخنرانانی از کشورها و مجامع علمی مختلف دنیا در حیطه‌هاى مرتبط برگزار می‌کند.

 اولین مجموعه از این وبینارها در تاریخ دوشنبه ٤ فروردین ١٣٩٨ از ساعت چهار و نیم تا شش و نیم بعدازظهر با همكارى كميته_اعتياد انجمن علمى روان‌پزشکان ايران برگزار می‌شود. علاقمندان می‌توانند با ارسال ایمیل به نشانی isam.policy@gmail.com
ثبت‌نام نموده و دستورالعمل دسترسی به وبینار را دریافت نمایند. شرکت در این وبینار رایگان است.

منبع :
ارسال کننده :
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
متن نظر :
ارسال نظر
نظرات کاربران
میزان اهمیت
ایمیل
توضیحات
ارسال