در پى درگذشت تأسف‌بار مرحومه مهسا امينى و رويدادهاى اجتماعى متعاقب، انجمن علمى روان‌پزشکان ايران طى نامه‌اى به رئيس محترم جمهور ديدگاه‌ها و پيشنهادهاى خود را اعلام كرد.

بیشتر بخوانید

آگهى دعوت مجمع عمومى عادى انجمن علمى روان‌پزشکان ايران؛ ١٩ مهر ١٤٠١

بیشتر بخوانید

ثبت نام سی و نهمین همایش سالانه انجمن علمی روانپزشکان ایران آغاز شد.

بیشتر بخوانید

نامه انجمن‌ علمی روان‌پزشکان ایران درباره طرح اصلاح ماده ی ١ قانون تشکیل سازمان نظام روان‌شناسی و مشاوره جمهوری اسلامی ایران

بیشتر بخوانید


اطلاعیه‌ی انجمن علمی روان‌پزشکان ایران در مورد سوگواری برای افرادی که بر اثر خودکشی از دست می‌روند.

بیشتر بخوانید

نامه انجمن علمی روان‌پزشکان ایران به معاون آموزشی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در مخالفت با شرایط اعلامی برای عضویت در هیئت‌مدیره انجمن‌های علمی

بیشتر بخوانید

در خصوص برنامه کشوری نسخه الکترونیک و با توجه به ضرورت رعایت حقوق بیماران و کادر درمان، انجمن علمی روان‌پزشکان ایران موارد زیر را جهت بررسی و اصلاح اعلام می‌کند. لازم به ذکر است که نسخه‌نویسی و پرونده‌ی الکترونیک علاوه بر مزایای متعدد، دارای تهدیدهایی است که بی‌توجهی به آنها می‌تواند آسیبی جدی به فرایند ارائه‌ی خدمات سلامت وارد آورد.

بیشتر بخوانید

درخواست انجمن علمى روان‌پزشکان ايران از وزارت بهداشت براى جلوگيرى از به‌كارگيرى نابه‌جاى ابزارها در درمان اختلالات روان‌پزشكى

بیشتر بخوانید

واكنش اعتراضى انجمن‌هاى علمى گروه پزشكى به دستورالعمل جديد غربالگرى ناهنجارى‌هاى جنينى

بیشتر بخوانید

آیین نکوداشت استاد فرزانه دکتر احمد محیط

بیشتر بخوانید

پاسخ انجمن علمی روانپزشکان ایران به معاونت بهداشت، امداد و درمان نیروی انتظامی در خصوص غربالگری متقاضیان گواهینامه رانندگی

بیشتر بخوانید

داروهای کم یاب یا نایاب در روانپزشکی

بیشتر بخوانید

پنجمین جایزه افشین یداللهی مانند سال‌های پیشین همزمان با سی و نهمین همایش سالانه انجمن علمی روانپزشکان ایران با هدف ارتقاء بهداشت روان جامعه، به فرد یا نهادی غیر از روانپزشکان که گام ارزشمندی در راستای ارتقا سلامت روان جامعه برداشته باشند، اهدا می گردد.

بیشتر بخوانید

انتخابات شاخه خوزستان در تاریخ ۲۵ خرداد ۱۴۰۱ به صورت حضوری و با حضور نماینده هیئت مدیره برگزار شد به تأييد هيئت‌مديره انجمن علمى روان‌پزشکان ايران رسيد.

بیشتر بخوانید

ابلاغ شناسنامه و استانداردهای خدمات روان‌درمانی

بیشتر بخوانید

انتخابات شاخه‌ی اصفهان انجمن علمی روانپزشکان ایران در تاریخ ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ به صورت حضوری، با مشارکت ۷۴ تن از اعضای شاخه، و با حضور نماینده‌ی هیئت مدیره‌ی انجمن و نماینده‌ی نظام پزشکی اصفهان برگزار شد و نتیجه‌ی آن به شرح زیر به تأييد هيئت‌ مديره‌ی انجمن علمى روان‌پزشکان ايران رسيد.

بیشتر بخوانید

جایزه استاد داویدیان، جایزه انجمن علمی روان‌پزشکان ایران برای حمایت از ایده‌های نو و توانمندی‌های همکاران روان‌پزشک جوان و دستیاران روانپزشکی به همراه جوایز نقدی، تندیس و لوح تقدیر است.

بیشتر بخوانید