انتخابات شاخه قزوین انجمن علمی روان‌پزشکان ایران

بیشتر بخوانید

بدیهی است بر اساس شیوه‌نامه‌ی شاخه‌های انجمن، همکاران محترم شاغل در استان گلستان هر زمان که مایل باشند می‌توانند دوباره درخواست تأسیس این شاخه را به هیئت‌مدیره انجمن ارسال نمایند.

بیشتر بخوانید

پیام رییس انجمن در خصوص اختتامیه همایش (وبینار) سالیانه

بیشتر بخوانید

شروع رای گیری سومین دوره جایزه ی دکتر افشین یدالهی روانپزشکان و دستیاران روانپزشکی میتوانند عدد گزینه مورد نظر با پیامک یا تلگرام و واتساپ به شماره ۰۹۰۲۱۱۴۳۹۵۹ ارسال فرمایند.

بیشتر بخوانید

نامه انجمن علمی روانپزشکان ایران به وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی درباره توجه به واکسیناسیون بیماران روان‌پزشکی در برابر ویروس کرونا

بیشتر بخوانید

درباره‌ی پنجمین دوره‌ی جایزه‌ی استاد داویدیان

بیشتر بخوانید

معرفی نامزدهای جایزه‌ی استاد داویدیان. دور پنجم

بیشتر بخوانید

ششمین کارگاه آموزشی گروه بالینت ایران با همکاری مشترک كميته_روان‌درمانی انجمن علمی روانپزشكان ایران و دپارتمان روان‌درمانی بيمارستان روزبه در روز پنجشنبه، ۱۸ دی ماه سال ۱۳۹۹ از ساعت ٨ صبح تا ۱۴ برگزار خواهد شد.

بیشتر بخوانید

به اطلاع همکاران محترم می‌رساند جهت ثبت‌نام همایش‌ روزهای پنجشنبه و جمعه ( ۴ و ۵ دی ماه ۱۳۹۹)، پس از ورود به سامانه آموزش مداوم خود و ثبت برنامه مورد نظر (صبح یا بعدازظهر) مبلغ ۲۵ هزار تومان بابت ثبت نام روزانه همایش به شماره حساب بانک پاسارگاد، شعبه برج تهران 1-490642-8100-409 و یا شماره کارت شعبه برج تهران 1425-0000-2970-5022 به نام انجمن علمی روانپزشکان ایران واریز نمایید.

بیشتر بخوانید

ثبت نام و کسب امتیاز آموزش مداوم همایش سالانه انجمن علمی روانپزشکان ایران

بیشتر بخوانید

به اطلاع همکاران محترم می‌رساند با توجه به تغییرات ایجاد شده در مقررات وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی و شرایط خاص اپیدمی بیماری کووید ۱۹، جهت ثبت‌نام همایش‌ روزهای پنجشنبه و جمعه ( 27 و 28 آذر ماه ۱۳۹۹)، در صورتی که همکاران مایل به ثبت نام در همایش سالانه انجمن هستند، پس از ورود به سامانه آموزش مداوم خود و ثبت برنامه مورد نظر (صبح یا بعدازظهر) مبلغ ۲۵ هزار تومان بابت ثبت نام روزانه همایش به شماره حساب بانک پاسارگاد، شعبه برج تهران 1-490642-8100-409 و یا شماره کارت شعبه برج تهران 5022-2970-0000-1425 به نام انجمن علمی روانپزشکان ایران واریز نمایید.

بیشتر بخوانید

برنامه وبینارهای کنگره سی‌وهفتم همایش سالیانه انجمن روانپزشکان ایران آغاز خواهند شد.

بیشتر بخوانید

کنگره امسال حاصل تلاش‌های بی وقفه برگزارکنندگان آن به ویژه جناب آقای دکتر علی‌اکبر نجاتی‌صفا دبیر محترم علمی و جناب آقای دکتر غلامرضا حاجتی دبیر محترم اجرایی همایش و سایر همکاران پرتلاش و جوانشان است.

بیشتر بخوانید

برای اجرای این وبینارها از پلتفورم زوم (Zoom) استفاده خواهیم کرد. لذا از همه عزیزان درخواست می‌کنیم که از طریق لینک‌های زیر این نرم‌افزار را روی تلفن هوشمند و یا کامپیوتر خود نصب نمایند.

بیشتر بخوانید

دهمین همایش سلامت روان و رسانه با موضوع «انگ و چالش‌های روانی- اجتماعی در گذر از بحران کرونا» ۱۷ و ۱۸ دی ماه به صورت وبینار برگزار می‌شود.

بیشتر بخوانید

نامه‌ی مشترک انجمن علمی روان‌پزشکان ایران، انجمن‌ علمی روان‌درمانی ایران و مشاور محترم وزیر بهداشت در امور سلامت روان جهت استرداد(لایحه‌ی حمایت از حقوق افراد مبتلا به اختلالات روانی به)وزیر بهداشت

بیشتر بخوانید

وب‌سایت و شبكه‌هاى مجازى آموزش عموم انجمن علمی روان‌پزشكان ایران با هدف انتشار مطالب علمی و به زبان ساده برای ارتقاى سواد سلامت روان و افزایش آگاهی در این زمینه فعالیت می‌کند.

بیشتر بخوانید

آیین گفتگو

آیین‌نامه‌ی اداره‌ی « گروه تلگرامی گفتگوهای انجمن علمی روانپزشکان ایران»

بیشتر بخوانید