به پایان آمد این دفتر
حکایت همچنان باقی

سی و هفتمین همایش سالیانه انجمن علمی روانپزشکان ایران با تم «روانپزشکی و همه‌گیری کووید ۱۹» در حالی به پایان رسید که با وجود مشکلات فراوان اجرایی در برگزاری آنلاین جلسات ناشی از شیوع بیماری کووید ۱۹ با استقبال قابل توجه همکاران روانپزشک و دستیاران روبرو شد و این مهم میسر نمی‌شد مگر با درایت، همت و پشتکار گروهی از همکاران سخت کوش و کم ادعا که در سخت‌ترین شرایط، بهترین نتیجه را رقم زدند.
برگزاری آنلاین هشت سمپوزیوم، اخذ امتیاز بازآموزی، تشویق و فراهم کردن بستر لازم برای همکاران جهت شرکت در این همایش همگی حاصل زحمات و ساعت‌ها تلاش بی‌وقفه این گرامیان است که با همکاری و همراهی گروهی از روانپزشکان جوان و دستیاران کوشا به ثمر نشسته است.
هیأت مدیره انجمن علمی روانپزشکان ایران لازم می داند از تلاش‌های همه این عزیزان قدردانی و برای ایشان آرزوی موفقیت و سلامتی کند,گرچه نیک می دانیم برگزاری مطلوب این همایش,خود گرد خستگی را از چهره آنان زدوده است:
کمیته همایش به ریاست استاد دکتر جلیلی که راهنمایی ها و هدایت ایشان و واگذاری مسئولیت به جوانان ,این فرصت را برای آنان فراهم کرد تا برای ایفای نقش‌های موثر در آینده انجمن آماده شوند.
دبیران علمی و اجرایی همایش,جناب آقای دکتر علی اکبر نجاتی صفا و جناب آقای دکتر غلامرضا حاجتی که بدون حضور فعال و پیگیری آنان این نتیجه را شاهد نبودیم.
برگزارکنندگان جوایز استاد داویدیان و زنده یاد افشین یداللهی جناب اقای دکتر امیر حسین جلالی و جناب اقای دکتر سید محسن ضمیر که مشوق تلاش روانپزشکان جوان و دستیاران و نیز افراد تاثیر گذار غیر روانپزشک در حیطع سلامت روان بودند.
تبریک به برندگان جایزه استاد داویدیان که نسل آینده و امید آینده روانپزشکی کشور هستند و برآیند فعالیت‌های آنان نشان می‌دهد که بذرهای میوه این امید به بار نشسته و اکنون شاهد بالندگی آن هستیم و نیز هنرمند گرامی جناب آقای سروش صحت برنده جایزه افشین یداللهی.
قدردانی از داوران این جایزه‌ها که با بررسی دقیق و صرف وقت فراوان، بهترین انتخاب‌ها را صورت داده‌اند.
تشکر از تیم پشتیبانی شامل اعضاء سخت‌کوش دبیرخانه انجمن سرکار خانم زهرا خلفی و سرکار خانم زهرا جانباز نیستانی که برای همه روانپزشکان نام‌های آشنایی هستند و نیز تیم فنی تکنولوژیک همایش که با کمترین اختلال همایش را شروع و به پایان رساندند.
قدردانی از شرکت‌های دارویی اکتورکو، عبیدی و رایمند راد که با حمایت مالی از همایش، در برگزاری بهینه آن یاری کردند و بالاخره قدردانی و ابراز تشکر از جامعه روانپزشکی شامل سخنرانان محترم که تم اصلی همایش را به خوبی پوشش داده و شرکت‌کنندگان عزیزی که با استقبال بی نظیری فعالانه در سمپوزیوم‌ها و مراسم افتتاحیه , اختتامیه و اهدای جوایز شرکت داشتند.
به امید روزی نشسته‌ایم که ابرهای سیاه بیماری، آسمان جامعه بشری را ترک کند و در روزی روشن و آفتابی و در همایش آتی انجمن با همه عزیزان تبادل اندیشه و دیداری از نزدیک داشته باشیم.

دکتر مجید صادقی
رئیس انجمن علمی روانپزشکان ایران

به اشتراک بگذارید :