اطلاعیه تشکیل مجدد و انتخابات هيئت‌مديره و بازرس شاخه خوزستان انجمن علمی روان‌پزشکان ایران

همکاران گرامی،
روان‌پزشکان محترم شاغل در استان خوزستان

 به اطلاع می‌رساند متعاقب پیشنهاد تعدادی از همکاران شاغل در استان خوزستان و تائید هیئت مدیره جهت شکل‌گیری مجدد شاخه خوزستان، انتخابات هيئت‌مديره و بازرس شاخه خوزستان انجمن در تاریخ ۲۵ خرداد ماه ۱۴۰۱ (روز چهارشنبه) از ساعت ۹ تا ۱۴ در سالن دکتر علوی فاضل بیمارستان گلستان اهواز  به صورت حضوری برگزار می‌شود.

 لذا از همکاران محترم شاغل در استان خوزستان که تمایل به شركت در انتخابات يا نامزدی جهت عضویت در هیئت‌مدیره يا عنوان بازرس شاخه خوزستان را دارند دعوت مى‌شود جهت عضویت یا تمديد عضويت در انجمن اقدام نمايند.

 آن دسته از همكاران روان‌پزشک که در سال مالی کنونی انجمن (از مهر ۱۴۰۰) حق عضویت خود را پرداخت نکرده‌اند، با این پرداخت (تا روز قبل از انتخابات) می‌توانند به عضویت انجمن درآیند و در انتخابات شركت كنند.

 جهت عضويت در هيئت‌مديره يا براى عنوان بازرس شاخه، از همكاران گرامى روان‌پزشک دعوت می‌شود [پس از عضویت یا تمدید عضویت در شاخه خوزستان با پرداخت حق‌عضویت سالانه ۱۵۰ هزار تومان، به شماره کارت ۵۰۲۲۲۹۷۰۰۰۰۰۱۴۲۵ به نام انجمن علمی روانپزشکان ایران]، نامزدى خود را حداکثر تا روز ۲۴ خرداد ماه به دفتر انجمن (تلفن ۰۲۱٨٨٢٢٣٢٩٢) یا شاخه رسماً اعلام نمایند.
همچنین هرکدام از همکاران شاغل در استان خوزستان که عضو انجمن هستند و حق عضویت خود را در سال مالی کنونی پرداخت کرده‌اند می‌توانند بدون نیاز به پرداخت مجدد به عضویت شاخه درآیند و در انتخابات به عنوان رای دهنده یا نامزد مشارکت نمایند.

 

 

به اشتراک بگذارید :