انجمن علمی روان‌پزشکان ایران

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است، چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است، و برای شرایط فعلی

تلفن تماس

هیچ داده ای یافت نشد
هیچ داده ای یافت نشد
هیچ داده ای یافت نشد
Please select listing to show.

قزوین در سال ۱۳۹۵ با تلاش تنی چند از روان‌پزشکان و پیشکسوتان روان‌پزشکی استان قزوین با هدف ارایه‌ی فعالیت‌های علمی، تحقیقاتی و صنفی و تخصصیِ روان‌پزشکی و به عنوان شاخه‌ای از انجمن روانپزشکان ایران تاسیس گردید.

با توجه به نیازسنجی‌های استان قزوین این شاخه به ارتقای سطح علمی و آموزشی پژوهشی اعضا، با برگزاری جلسات هم اندیشی و سخنرانی پرداخته است. کارگاه‌هایی نیز با هدف افزایش آگاهی و معلومات دستیاران و روان‌پزشکان با امتیاز بازآموزی برگزار گردیده است. در حال حاضر کمتیه سلامت روان شهری این شاخه فعال بوده و در زمینه پیشگیری سطح اولیه و ثانویه و ارتقا سطح سلامت روان با دانشگاه علوم‌ پزشکی و صدا و سیما استان قزوین همکاری تنگاتنگی دارد.

انتخابات شاخه قزوین كه در تاريخ ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ با حضور نماينده هیئت‌مدیره انجمن، جناب آقاي دكتر سیدمهدی صمیمی اردستانی برگزار شد و نتیجه انتخابات داخلی هیئت‌مدیره شاخه و سمت اعضا، در جلسه ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ هيئت‌مديره انجمن علمي روان‌پزشكان ایران به شرح زیر مورد تأئید قرار گرفت:

دکتر حسین قافله باشی، رئیس

دکتر فرهاد شاملو، خزانه‌دار

دکتر عادله عسگری، دبیر

دکتر زهرا هاشمی، بازرس

رئیس:

دکتر حسین قافله باشی

دبیر:

دکتر عادله عسگری

خزانه‌دار:

دکتر فرهاد شاملو

سایر اعضای هیأت مدیره:

دکتر سید جوادی، دکتر زاهدیان

بازرس:

دکتر زهرا هاشمی

اعضای علی‌البدل:

دکتر فرشید عظیمی

بازرس علی‌البدل: